Gotowe Nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Ochocie

Zadzwoń: (+48) 510 085 322

placówek edukacyjnych

Szczęśliwicka 41 to nowoczesny, pięciopiętrowy budynek mieszkalny, łączący elegancką architekturę z wygodą i funkcjonalnością. W tej kameralnej inwestycji znajduje się jedynie 39 mieszkań o różnych rozmiarach i układach, co zapewnia mieszkańcom prywatność i spokój.

Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe, które dodatkowo zwiększają komfort życia codziennego. Inwestycja jest już ukończona, a mieszkania są wykończone pod klucz, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się.

Budynek o jasnej elewacji, z drewnianymi akcentami, licznymi przeszkleniami i kontrastującą elegancką czernią, harmonijnie wpisuje się w miejski krajobraz.

 

Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz. Mieszkania mają funkcjonalne układy, do każdego przynależy balkon lub ogródek. Kuchnie i łazienki są w pełni wykończone, położone podłogi, pomalowane ściany oraz zamontowane kaloryfery i parapety. Mieszkania są gotowe do zamieszkania, z możliwością personalizacji wnętrz według upodobań mieszkańców.

Więcej
2
0
2
46.24 m²
A
Taras 3.02 m²
18 400,00 zł
+ PCC
Historia ceny powierzchni dodatkowej 2
  • 2025-09-11 869 312,00 zł 18 800,00 zł/m²
  • 2025-12-11 850 816,00 zł 18 400,00 zł/m²
850 816,00 zł
Wolne
Szczegóły

Mieszkanie A.2

Pobierz kartę

Piętro: 0

Metraż: 46.24 m²

Pokoje: 2

Klatka: A

Taras: 3,02 m²

Status: Wolne

Cena całkowita mieszkania:
+ PCC
850 816,00 zł
Cena za m²:
18 400,00 zł
Historia ceny lokalu A.2
  • 2025-09-11 869 312,00 zł 18 800,00 zł/m²
  • 2025-12-11 850 816,00 zł 18 400,00 zł/m²

Skorzystaj z formularza kontaktowego:

    6
    1
    2
    46.25 m²
    A
    18 800,00 zł
    + PCC
    Historia ceny powierzchni dodatkowej 6
    • 2025-09-11 888 000,00 zł 19 200,00 zł/m²
    • 2025-12-11 860 300,00 zł 18 800,00 zł/m²
    860 300,00 zł
    Wolne
    Szczegóły

    Mieszkanie A.6

    Pobierz kartę

    Piętro: 1

    Metraż: 46.25 m²

    Pokoje: 2

    Klatka: A

    Status: Wolne

    Cena całkowita mieszkania:
    + PCC
    860 300,00 zł
    Cena za m²:
    18 800,00 zł
    Historia ceny lokalu A.6
    • 2025-09-11 888 000,00 zł 19 200,00 zł/m²
    • 2025-12-11 860 300,00 zł 18 800,00 zł/m²

    Skorzystaj z formularza kontaktowego:

      19
      0
      2
      45.87 m²
      B
      Taras 3.74 m²
      18 200,00 zł
      + PCC
      Historia ceny powierzchni dodatkowej 19
      • 2025-09-11 871 530,00 zł 19 000,00 zł/m²
      • 2026-01-16 834 834,00 zł 18 200,00 zł/m²
      834 834,00 zł
      Wolne
      Szczegóły

      Mieszkanie B.19

      Pobierz kartę

      Piętro: 0

      Metraż: 45.87 m²

      Pokoje: 2

      Klatka: B

      Taras: 3,74 m²

      Status: Wolne

      Cena całkowita mieszkania:
      + PCC
      834 834,00 zł
      Cena za m²:
      18 200,00 zł
      Historia ceny lokalu B.19
      • 2025-09-11 871 530,00 zł 19 000,00 zł/m²
      • 2026-01-16 834 834,00 zł 18 200,00 zł/m²

      Skorzystaj z formularza kontaktowego:

        20
        0
        2
        41.13 m²
        B
        Taras 3.74 m²
        18 500,00 zł
        + PCC
        Historia ceny powierzchni dodatkowej 20
        • 2025-09-11 789 696,00 zł 19 200,00 zł/m²
        • 2026-01-16 760 905,00 zł 18 500,00 zł/m²
        760 905,00 zł
        Wolne
        Szczegóły

        Mieszkanie B.20

        Pobierz kartę

        Piętro: 0

        Metraż: 41.13 m²

        Pokoje: 2

        Klatka: B

        Taras: 3,74 m²

        Status: Wolne

        Cena całkowita mieszkania:
        + PCC
        760 905,00 zł
        Cena za m²:
        18 500,00 zł
        Historia ceny lokalu B.20
        • 2025-09-11 789 696,00 zł 19 200,00 zł/m²
        • 2026-01-16 760 905,00 zł 18 500,00 zł/m²

        Skorzystaj z formularza kontaktowego:

          21
          0
          1
          36.83 m²
          B
          Taras 3.74 m²
          17 900,00 zł
          + PCC
          Historia ceny powierzchni dodatkowej 21
          • 2025-09-11 685 038,00 zł 18 600,00 zł/m²
          • 2026-01-16 659 257,00 zł 17 900,00 zł/m²
          659 257,00 zł
          Wolne
          Szczegóły

          Mieszkanie B.21

          Pobierz kartę

          Piętro: 0

          Metraż: 36.83 m²

          Pokoje: 1

          Klatka: B

          Taras: 3,74 m²

          Status: Wolne

          Cena całkowita mieszkania:
          + PCC
          659 257,00 zł
          Cena za m²:
          17 900,00 zł
          Historia ceny lokalu B.21
          • 2025-09-11 685 038,00 zł 18 600,00 zł/m²
          • 2026-01-16 659 257,00 zł 17 900,00 zł/m²

          Skorzystaj z formularza kontaktowego:

            LOKALIZACJA

            Inwestycja przy ul. Szczęśliwickiej jest doskonale skomunikowana dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym oraz bliskości dworca Warszawa Zachodnia. Główne arterie, jak Aleje Jerozolimskie, ułatwiają dojazd do kluczowych miejsc w Warszawie. W okolicy znajdują się sklepy, supermarkety, apteki, szpitale, przychodnie, restauracje, kawiarnie oraz centra handlowe.

             

            Edukacja jest na wysokim poziomie dzięki licznym żłobkom, przedszkolom i szkołom. Ochota, będąc siedzibą wielu instytucji kultury i ośrodków akademickich, ma naukowy klimat. Inwestycja doskonale sprawdzi się dla studentów i kadry naukowej.

            Okolica obfituje w tereny zielone tj. Park Szczęśliwicki oddalony 9 min pieszo i miejsca rekreacji np. Klub Tenisowy MERA zlokalizowany 11 min pieszo, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących sobie aktywny tryb życia.

            PRZYKŁADOWE ODLEGŁOŚCI

            Centrum

            14 minut komunikacją miejską

            Dworzec Zachodni

            11 minut komunikacją miejską

            Przystanek autobusowy

            2 minuty pieszo

            Przystanek tramwajowy

            11 minut pieszo

            CH Blue City

            11 minut pieszo

            CH Reduta

            14 minut pieszo

            KONTAKT
            Z BIUREM SPRZEDAŻY

            Skorzystaj z formularza kontaktowego: